З чого почати? Де купити? І який вибрати?

 

Деякі поради для тих людей, які хочуть поставити камін в своєму домі, але сумніваються або не знають з чого почати? Де купити? І який вибрати? Ми не тільки продаємо та встановлюємо якісні каміни, ми даємо хороші поради!

 

Порада від фахівця своєї справи: «Як би банально це не звучало, але перша моя рекомендація: зверніться до спеціаліста!!! Дехто вважає, що збудувати камін зовсім не складно і з таким завданням впорається будь який будівельник, але запевняю вас – це не так! Є багато різних моментів і тонкощів, які потрібно враховувати. Неодноразово приходилось переробляти камін після псевдо майстрів "універсалів"! В результаті чого замовник платив двічі. Довіртесь спеціалістам! Продаж, професійний монтаж каміна, гарантія, сервіс – це найкраще співвідношення, а при замовленні «комплекту» (камінна топка, вентиляційна і димохідна система, монтажні матеріали і, головне, правильний монтаж) завжди дешевше і є гарантія, що такий камін буде гарно горіти, давати якісне тепло, не буде диміти, затягувати дим в приміщення і т.д. А також важливим моментом є після гарантійне обслуговування».

 

Чому варто звернутись до нас:

·         У нас завжди в наявності топки і всі необхідні комплектуючі для каміна та його монтажу.

·          Менеджери, які з власної практики зможуть розказати і порадити різні варіанти камінних топок, що найкраще впишуться в Вашому інтер’єрі, а також перелік всього необхідного для встановлення. Якщо у Вас є детальний план будинку (чи іншого приміщення, де має стояти камін) – прихопіть його з собою, в іншому випадку - попередньо окресліть розміщення і розмір димоходу. В ідеалі запросіть спеціаліста до себе!

·         Досвідчені майстри по камінах зроблять так, щоб все було швидко і і якісно.

 

Ми будуємо каміни для обігріву вашої оселі.

Комплекс робіт від А до Я під ключ.

Встановлення камінів Львів та Львівська область. 

 

Зверніться до нас і Ви зекономите свій час і гроші!