Для когось вибрати колір, розміри та форму – досить складне завдання, проте ми допоможемо розібратись в найпопулярніших напрямках та стилях оформлення камінів.

 

«Кантрі» або як ще його називають камін французького типу. 

В даний час – це один з найпопулярніших стилів оформлення каміну. Дивлячись на такий камін, уявляєш спокійну та затишну сімейну атмосферу, обіди в родинному колі, посиденьки з книжкою в руках. 

Виконується в формі Д-трапеції з декоративними поличками, портал облицьовується, зазвичай, натуральним каменем, декоративною цеглою або іншими натуральними матеріалами. Особливою відмінністю є наявність ніші для дрів.

 

«Класичний» 

Англійський камін – найяскравіший представник класичного стилю. Вишуканість дизайну такого каміну підкреслюється простотою форм і ліній. Елегантний і трохи строгий зовнішній вигляд підійде для просторих класичних будинків з рівними стінами. Портал виконується у формі букви «П», зазвичай, з мармуру зі скульптурними елементами або елементами дерева.   

 

«Модерн»

Це один з напрямків сучасного оформлення камінів, який підкреслив би модні тенденції дизайну квартири чи офісу. Нові підходи до форм, мінімалізм, простота та лаконічність в конструкціях, зовнішньому оформленні  та кольорах.

 

«Хай-тек»

Ще один дуже популярний сучасний стиль оформлення каміну. Вирізняється чіткістю форм та ліній, що окреслюють простір вогню. Не потребує додаткових облицювань, вмонтовується в будь-які стінові конструкції приміщення.

 

Варіантів багато – вибір за Вами!